SPA Abyss

SPA ABYSSProfesjonalna linia kosmetyków oparta na naukowym i medycz-nym podejściu do kosmetologii, przy maksymalnym wykorzy-staniu naturalnych składników i zaawansowanych technologii.Szeroki wybór kosmetyków pozwala na dobranie indywidualne-go programu dla każdego klienta i rozwiązanie wielu problemów kosmetycznych, także skomplikowanych jak redukcja zmarsz-czek, zaskórniki w najbardziej zaawansowanym stadium, blizny potrądzikowe, cellulit oraz wiele innych.

Linia SPA Abyss oferuje także programy pielęgnacyjne na twarz i ciało dla salonów SPA. Kosmetyki są niskocząsteczkowe i działają na trzech poziomach: powierzchniowym, endemicz-nym i komórkowym. Duża zawartość substancji aktywnych zapewnia regenerację i poprawę procesów tkankowych. Efekt zabiegów jest widoczny już po pierwszej aplikacji, a regularne stosowanie gwarantuje trwałe rezultaty. Kosmetyki nie powodują efektu przyzwyczajania, każdy produkt zapewnia docelową terapeutyczną ingerencję w skórę, a ich struktura wręcz wyklucza negatywny wpływ na organizm i skórę.To wszystko osiągane jest dzięki ścisłej kontroli jakości produktów, ich bezpieczeństwa i zgodności z przyjętymi międzynaro-dowymi standardami. Doktor nauk medycznych, dermatolog-ko-smetolog Pan Charalambous Charalambous – prezes firmy Palena Biocosmetics produkującej serię kosmetyków SPA Abyss, jest odpowiedzialny za rozwój poszczególnych produktów i zabiegów.

Nasza marka rozwija się dynamiczne, ciągle poszerzając ofertę o nowe produkty i zabiegi.Oprócz profesjonalnych kosmetyków seria SPA Abyss oferuje szeroki wybór produktów do pielęgnacji w domu w okresie między zabiegami i bezpośrednio po nich, dla wszystkich grup wiekowych i typów skóry. Cechuje je duża wydajność oraz łatwość użycia.

Certyfikaty

Od kilku lat posiadamy certyfikat ISO 9001. Ponadto, na bazie istniejącego prawa kosmetycznego, otrzymaliśmy z rąk odpowiedzialnego organu licencję, potwierdzającą wysoką jakość i zaawansowaną technologię naszych produktów. Są one wytwarzane zgodnie z ściśle określonymi procedurami, regulowanymi przez normę EN ISO 22716 – Dobra Praktyka Produkcyjna kosmetyków, co zaowocowało pełną zgodnością z nowym rozporządzeniem 1223: 2009, które weszło w życie w 2013 roku. Palena Biocosmetics posiada 20 lat doświadczenia w produkcji receptur do pielęgnacji osobistej, co stanowi solidne fundamenty do stworzenia własnej marki i gwarantuje, że otrzymacie innowacyjny preparat, spełniający zapotrzebowania konsumentów.
Współpraca z nami jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących najlepszej jakości produktów, co potwierdza ogromna baza klientów indywidualnych i korporacyjnych. Stosujemy wyłącznie czyste, naturalne i certyfikowane składniki, emulgatory i witaminy aby sporządzać receptury i wytwarzać szeroką gamę zabiegów spa, innowacyjne kosmeceutyki, najnowocześniejsze technologie do pielęgnacji skóry, w tym peptydy, komórki macierzyste pochodzenia roślinnego, produkty przeciwtrądzikowe, środki rozjaśniające/wybielające, zabiegi odmładzające skórę i produkty bez parabenów.